środa, 24 grudnia 2014

Fascynacja została fascynacją

Fascynacja pozostała fascynacją i trudno... nie chciałam na siłę czegoś tworzyć a chciałam się przekonać. Ale nadal mam przed sobą pełno marzeń i planów. Nie mam zamiaru rezygnować z siebie dla kogoś. Absolutnie nie potrzebuje faceta. Może ktoś tam gdzieś jest mi pisany... może... i tego będę się trzymać. Jeśli tam jest i jest mi przeznaczony to w końcu się spotkamy :) A teraz ?? Studia, praca, rodzina i Święta.


Jest kilka rzeczy które bym chciała zrobić... chciałabym się rozwijać... Chcę  każdego kolejnego dnia nauczyć się czegoś nowego. Może być to jedno słówko w obcym języku, jeden chwyt, odnaleźć nowy wiersz... zakochać sie w nowej piosence czy zrobić notatki na następne zajęcia. Nie chcę więcej przeżywać bezproduktywnych dni. Chcę żeby moje życie cos znaczyło.W tej wersji (tej cudownej piosenki) zakochałam się ostatnimi czasy :)

3 komentarze:

 1. Tego Ci życzę w Nowym Roku, abyś się rozwijała i była szczęśliwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie by było, gdyby takie postanowienie udało się wypełnić. Ja też chciałabym w końcu coś zrobić, żebym wieczorem mogła stwierdzić 'tak, ten dzień nie był zmarnowany, dobrze go wykorzystałaś'.
  A piosenka magiczna, bardzo przyjemnie się słucha.

  OdpowiedzUsuń
 3. W takim razie życzę Ci w Nowym Roku abyś się rozwijała, cieszyła się każdym dniem, aby bezproduktywność nie istniała w Twoim życiu i abyś po prostu czuła się szczęśliwa! :)

  OdpowiedzUsuń